  • : R-CH360-WHAPE3D-G-1
  • : Кутии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред280 mm - Отпред240 mm - Отпред140 mm - Отпред120 mm - Отпред240 mm - Отгоре140 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 140 mm ARGBRear: 1 x 120 mm ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 / 2 x 140 mmTop: 2 x 120 / 2 x 140 mmRear: 1 x 120 mmPSU Shrouded: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 320 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Exceptional airflow from all sidesHybrid airflow glass side panelTwo luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front120mm ARGB fan is included in the rear
РАЗМЕРИ: 428 x 215 x 431 mm
ТЕГЛО: 6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412774686
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
RGB: AddressableДа
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
ЦВЯТ: Бял
РАЗМЕРИ: 428 x 215 x 431 mm
ТЕГЛО: 6 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412774686
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ФОРМАТMini-ITX
ФОРМАТmATX
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОКДолу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ120 mm - Отгоре
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ240 mm - Отгоре
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ280 mm - Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ360 mm - Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ140 mm - Отгоре
RGBДа
Прозрачен страничен капакДа
ИНТЕРФЕЙС1 x USB 3.0
ИНТЕРФЕЙСHD Audio x 1
ИНТЕРФЕЙС1 x USB 3.1 Type-C
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИRear: 1 x 120 mm ARGB
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИFront: 2 x 140 mm ARGB
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА3
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА320 mm
ЦВЯТБял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ120mm ARGB fan is included in the rear
ДОПЪЛНИТЕЛНИExceptional airflow from all sides
ДОПЪЛНИТЕЛНИHybrid airflow glass side panel
ДОПЪЛНИТЕЛНИTwo luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front
РАЗМЕРИ428 x 215 x 431 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИFront: 3 x 120 / 2 x 140 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИTop: 2 x 120 / 2 x 140 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИPSU Shrouded: 2 x 120 mm
Тегло6.76кг
АтрибутСтойност
Поддържани форм фактори на дънна платкаMicro-ATX, Mini-ITX
Страничен панелЗакалено стъкло
ЦвятБял
Максимална дължина на GPU (mm)380
Максимална височина на CPU охладител (mm)175
Включени вентилатори (count)3
Предни USB портовеUSB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1
Форм фактор на захранванеATX
2.5" слотове за дискове (count)2
3.5" слотове за дискове (count)2
Поддръжка на радиаторОтпред: 240/280мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм
RGB подсветкаДа
Тегло (kg)6.5
Тегло6.76кг
DeepCool CH360 DIGITAL WH mATX кутия – Бяла
Ключови Предимства
  • Отличен въздушен поток — Преден панел с мрежа и три предварително инсталирани ARGB вентилатора (два 140mm отпред, един 120mm отзад) осигуряват оптимално охлаждане веднага след разопаковане.
  • Широка съвместимост — Поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, видеокарти до 380mm и процесорни охладители до 175mm, позволявайки използването на висок клас компоненти.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Страничен панелЗакалено стъкло
ЦвятБял
Форм фактор на захранванеATX
2.5" слотове за дискове (брой)2